Duyurular

Vergi Ahlakı ve Bilinci Konferansı ve Ödül Töreni

03 Nisan 2019 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Başkanı Kadir ÇİÇEK’in katılımlarıyla Vergi Ahlakı Konferansı düzenlenmiş olup, Defterdarlığımız ve Bayburt Üniversitesi’nin katkılarıyla düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmiştir.

30. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

VALİLİK MAKAMI ZİYARETİ

ÇELENK KOYMA TÖRENİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI ZİYARETİ

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ ZİYARETİ

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ, İŞKUR MÜDÜRÜ, İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ VE ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ’NÜN VERGİ HAFTASI NEDENİYLE DEFTERDARLIĞIMIZA ZİYARETİ

SMMM ODASI ZİYARETİ

TİCARET ODASI ZİYARETİ

Defterdarımız Yüksel ERTEKİN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman SEYHAN’ı makamında ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Ali İhsan NUHOĞLU’nun, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyareti.

İl Tarım ve Orman Müdürü Abdülkadir KARABULUT ile Ziraat Odası Başkanı Abuzer YILDIRIMTEPE, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdürlüğü personelimizle 30. Vergi Haftası nedeni ile kişisel gelişim, Vergi bilinci ve vergi uyumluluğu konulu eğitim birlikteliğimiz.

Müsiad Başkanı Erdal ŞENTÜRK ve heyeti, Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’i makamında ziyaret etti.

30. Vergi Haftası nedeniyle Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’ın, İl Emniyet Müdürü Sezayi ER’in, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Davut BALİBAŞA’nın, İl Jandarma Komutanı Halil Murat BİLGİÇ ile SMMM Bayburt temsilcileri Mehmet DEMİR ve SAlih DURGUT’un katılımıyla Vergi Bilinci ve Vergi Uyumluluğu konularında Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN ile Sayın Defterdarımız Yüksel ERTEKİN’in konuşması.30. Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Defterdarlığımız Personeli ile SMMM arasında düzenlenen halı saha maçı

Kız Yurdu Vergi Bilinci Konferansı

Köy Okulları Ziyareti

Vergi Haftası Çerçevesinde Mükellef Ziyaretleri

7143 SAYILI KANUNUN TANITIM TOPLANTISI

7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu Hakkında Defterdarlığımızca 02/07/2018 tarihinde Saat 14:00 da İlimiz Meslek, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanları ile bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

7143 SAYILI KANUNUN TANITIM TOPLANTISI

7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu Hakkında Defterdarlığımızca 27/06/2018 tarihinde Saat 14:00 da İlimiz SMMM ile bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Sayın Müsteşarımız H. Abdullah KAYA’nın İlimiz Valiliğini ve Üniversite Rektörlüğünü Ziyareti Etti

SAYIN MÜSTEŞARIMIZ H. ABDULLAH KAYA VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN’I VE BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SELÇUK ÇOŞKUN’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Bakanlığımız Müsteşarı H. Abdullah Kaya, Vali Ali Hamza Pehlivan ile Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Selçuk Coşkun’u  ziyaret etti.

Vali Pehlivan ile Rektör Çoşkun’u, makamlarında ziyaret eden Müsteşarımız Kaya çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde Defterdarımız Yüksel Ertekin de yer aldı.

Bayburt Valiliği Ziyareti

 

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Ziyareti

 

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Sınav Sonuç Duyurusu

BAYBURT DEFTERDARLIĞI  

GELİR  MÜDÜRLÜĞÜNDE HİZMET ALIMI SÖZLEŞMELERİ KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAKTA OLAN  İŞÇİNİN SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİRİLMESİNE İLİŞKİN SINAV SONUÇ DUYURUSU

 

Defterdarlığımız Gelir  Müdürlüğünce yapılan hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127’nci Maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında, sürekli işçi kadrosuna geçiş için 15/03/2018 tarihinde yapılan sözlü sınav sonucu;

 

T.C. Kimlik No

Adı SoyadıÇalışmakta Olduğu BirimSınav TarihiSözlü Sınav Sonucu
56*******44Hacı Murat HELVALIDefterdarlık Gelir Müdürlüğü15.03.2018BAŞARILI

 

 

 

 

İlan edilmiştir.

İlgili mevzuat uyarınca ilanen tebliğ olunur.

 

16.03.2018

BAYBURT DEFTERDARLIĞI

SINAV KOMİSYONU